רישיון עסק בתוקף באולם אירועים

למה רישיון עסק חשוב כל כך?

מתלבטים לגבי אולם אירועים? לפניכם הדבר שהכי חשוב שחייבים לבדוק לפני הבחירה!

מהו בכלל רישיון עסק לאולם אירועים ?

רישיון עסק הוא רישיון/אישור, הניתן על ידי גורמים מקצועיים שונים המאשר להפעיל עסק אחרי שעבר בדיקות ונמצא כתקין ובלעדיו העסק לא יוכל להמשיך לפעול.

הגורמים המאשרים מותאמים לסוג העסק. לדוגמה, כאשר מדובר על אולם אירועים, קיים צורך באישור של המשטרה, המשרד לאיכות הסביבה, משרד הבריאות והכבאות.

כמו כן, נבדקים גם הנדסה ונגישות לנכים. בדיקות אלו נועדו לשמור על הנוכחים באולם בכל אירוע ולמנוע אסונות מכל סוג שהוא.

מהי הסכנה העיקרית בבחירת אולם אירועים ללא רישיון עסק ?

היות שהמטרה של הבדיקות מתבצעות לקבלת רישיון עסק נועדו לשמור הן על הצוות והן על החוגגים, במידה ואין רישיון עסק ניתן להסיק שהאולם איננו עומד בדרישות ולכן הוא מעמיד בסכנה את המגיעים אליו. היות שכך, חשוב שכל מי בוחר אולם אירועים יבדוק היטב את הנושא לפני ביצוע הבחירה הסופית.

סכנה נוספת באולם בלי רישיון עסק

היות שכדי להפעיל עסק, ובעיקר כאשר מדובר על אולם אירועים שאמור להכיל אנשים רבים בתוכו, נדרש רישיון עסק שניתן רק לאחר בדיקות רבות וקפדניות ובלעדיו לא ניתן להפעיל את העסק, עסק ללא רישיון עלול להיסגר ללא התראה מוקדמת.

כתוצאה מכך עלול להיות מצב, שבו תכננתם חתונה באולם אירועים מסוים, סגרתם את כל הפינות, הזמנתם את כל הקרובים שלכם ויום לפני החתונה אתם מגלים שאתם נאלצים לבטל אותה עקב סגירת האולם!

חשוב לזכור, שמקרים רבים כאלו כבר קרו וכדי שזה לא יקרה גם לכם, יש לנקוט במשנה זהירות.

מה אפשר לעשות?

הדרך הטובה ביותר להימנע מסכנת אלו היא על ידי בדיקה מדוקדקת של רישיון העסק של האולם. חשוב להבין, שאת רישיון העסק יש לחדש אחת לתקופה ולכן חשוב גם מתי הוא ניתן ולבדוק גם את התוקף שלו.

למעשה, מומלץ כבר בשיחה הראשונה לשאול אם יש רישיון עסק בתוקף וכבר בפגישה הראשונה לבקש לראות אותו ולבדוק בעצמכם את התוקף שלו.

כל עוד אולם האירועים מחזיק רישיון עסק בתוקף, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקיימים את האירוע שלכם במקום בטיחותי, שנבדק על ידי כל הגורמים הרלוונטיים לשמירה עליכם ועל האורחים שלכם!

  • שמים את הכנסים במרכז

    שמים את הכנסים במרכז ! מחפשים מקום לעשות בו אירוע עסקי ? אולם כנסים במרכז הארץ ? לנו יש את כל מה שאתם צריכים! למה בכלל לעשות כנסים? הכנסים הם דרך נפלאה לפתח ולקדם

  • אירועים עסקיים בסאנסט

    אירועים עסקיים עד 1200 אורחים מרכז הכנסים והקונגרסים Sunset Hall מציע לכם שירות רחב יריעה, שיאפשר לכם להפיק את האירוע העסקי המושלם במינימום עבודה מצדכם! האולם והמתחם מתחם ה-Sunset Hall מתאים לאירועים של עד

  • חתונה אל מול השקיעה

    חתונה אל מול השקיעה אירוע של פעם בחיים אירוע החתונה הוא אירוע של פעם בחיים וזה רק אחד מהדברים שהופכים אותו למרגש כל כך. דבר ייחודי נוסף של אירוע חתונה הוא, שזוהי ההזדמנות של