אירועים עסקיים עד 1200 אורחים

מרכז הכנסים והקונגרסים Sunset Hall

מציע לכם שירות רחב יריעה, שיאפשר לכם להפיק את האירוע העסקי המושלם במינימום עבודה מצדכם!

האולם והמתחם

מתחם ה-Sunset Hall מתאים לאירועים של עד 1200 משתתפים והוא כולל 600 מקומות חנייה בחניון פרטי כשכל המתחם מונגש לבעלי מוגבלויות. האולם עצמו הוא ורסטילי ומאפשר ביצוע שינויים לפי הצורך. לדוגמה, ניתן לערוך בו אירועים בישיבה ומן הצד השני, ניתן לערוך בו תצוגות גדולות אפילו כדוגמת מכוניות! כמובן, המתחם פועל עם רישיון עסק בתוקף ואנו עובדים מול הקב"טים הדרושים לצורך הצגת האישורים הדרושים.

מזון ומשקאות

נציע למשתתפי הכנס או האירוע שלכם תפריט עשיר ממטבח השף שלנו ואף נציע תפריט ייעודי לאירוע שלכם. כמובן, המזון המוצע על ידי המטבח שלנו הוא בכשרות רבנות ועם אפשרות לגלאט. כמו כן, נזמין עבורכם את חברת הברים הטובה בישראל.

הצוות שלנו

הצוות שלנו יודע מהי רמת השירות הדרושה באירועים עסקיים וכל אחד מאתנו מחויב לכך! לכן את האירוע שלכם תפיק מפיקת אירועים מטעמנו, בעלת ניסיון של מעל 20 שנים בתחום האירועים העסקיים. כמו כן, אנו מזמינים אתכם לבחור מתוך קטלוג המדים שלנו כיצד תרצו שהצוות שלנו ייראה באירוע שלכם.

החלק האמנותי

אנו, ב-Sunset Hall, מציעים לכם את מיטב הכלים הטכנולוגיים לשדרוג האירוע שלכם כדוגמת תפאורת הולוגרמות ייחודית, עורכי תלת ממד מטעמנו לעריכת מצגות וסרטים ועוד. כמו כן, אנו מציעים לכם לתת לנו לעבוד בשבילכם ולהביא את האמנים הרצויים לכם לאירוע תוך מילוי הבקשות שלהם, כולל בניית במות מותאמות אישית.

מיתוג ותצוגה

נשמח לעזור לכם במיתוג האולם בעזרת צוות הגרפיקאים שלנו, שיוכל לעשות את המיתוג עבורכם באופן אישי. כמו כן, אנו נדאג להדפיס, לתלות ולהרכיב את כל אמצעי המיתוג שלכם.

אנו מזמינים אתכם לערוך את האירוע הבא שלכם מול הנוף המרהיב של הים אצלנו ב-Sunset Hall כשאנו דואגים לכל מה שהאירוע צריך תחת קורת גג אחת ולכם נותר רק להגיע וליהנות ממנו ככל האורחים!

  • שמים את הכנסים במרכז

    שמים את הכנסים במרכז ! מחפשים מקום לעשות בו אירוע עסקי ? אולם כנסים במרכז הארץ ? לנו יש את כל מה שאתם צריכים! למה בכלל לעשות כנסים? הכנסים הם דרך נפלאה לפתח ולקדם

  • אירועים עסקיים בסאנסט

    אירועים עסקיים עד 1200 אורחים מרכז הכנסים והקונגרסים Sunset Hall מציע לכם שירות רחב יריעה, שיאפשר לכם להפיק את האירוע העסקי המושלם במינימום עבודה מצדכם! האולם והמתחם מתחם ה-Sunset Hall מתאים לאירועים של עד

  • חתונה אל מול השקיעה

    חתונה אל מול השקיעה אירוע של פעם בחיים אירוע החתונה הוא אירוע של פעם בחיים וזה רק אחד מהדברים שהופכים אותו למרגש כל כך. דבר ייחודי נוסף של אירוע חתונה הוא, שזוהי ההזדמנות של