שמים את הכנסים במרכז !

מחפשים מקום לעשות בו אירוע עסקי ? אולם כנסים במרכז הארץ ? לנו יש את כל מה שאתם צריכים!

למה בכלל לעשות כנסים?

הכנסים הם דרך נפלאה לפתח ולקדם אנשי מקצוע בתחומים שונים ועסקים שונים. כל כנס הוא הזדמנות להעניק תוכן מעשיר בתחום הנבחר לכל מי שיש לו עניין בתחום זה ובנוסף, זוהי דרך מצוינת ליצור קשרים עסקיים ושיתופי פעולה מפרים בין משתתפי הכנס. מן הסתם, זוהי הזדמנות של מארגני הכנס ושל המרצים בו לקבל חשיפה גדולה במיוחד בפני קהל היעד המדויק שלהם.

היתרון של קיום כנסים במרכז

אמנם ישראל היא לא בדיוק מהמדינות הגדולות בעולם, אבל בהחלט יתכן, שמי שצריך להגיע מבאר שבע למטולה בשביל כנס, יעדיף לוותר על ההזדמנויות הגלומות בו רק כדי לחסוך לעצמו את הנסיעה הארוכה. לעומת זאת, כשעורכים כנסים במרכז הארץ, לכולם קל יותר להגיע וכך הסיכוי לכנס מוצלח ומלא במשתתפים עולה משמעותית. בנוסף, אזור המרכז ערוך יותר לאירועים גדולים ולכן מציע מגוון רחב יותר של אפשרויות בכל התחומים הרלוונטיים, החל משולחנות וכיסאות בהתאם לנדרש ועד לצוותים גדולים של אולמות גדולים.

אז למה אירוע עסקי בסאנסט הול?

סאנסט הול הוא מתחם אירועים, שיכול להכיל עד 1200 איש על פי המפורט ברישיון העסק וכך באפשרותכם לארח כנס גדול ומרשים, שכל אחד מהמשתתפים בו ירגיש שהוא חלק ממשהו גדול במיוחד. כמו כן, אנו מנוסים בהפקה של כנסים גדולים של ארגונים גדולים ומכירים את הצרכים הייחודיים לאירועים מסוג זה וכמובן – אנו גם ערוכים לצרכים אלו.

כנס משולב

פעמים רבות, כאשר עורכים כנסים במרכז, עולה הצורך בהצגה של מוצגים שונים, שגם הם דורשים מרחב משלהם. סאנסט הול מאפשר הצגה של מוצגים מכל הסוגים ואפילו תערוכת מכוניות! במידה והכנס שלכם דורש במה להרצאות ומערכת מולטימדיה, תוכלו להשתמש בבמה ובמערכת ההגברה והתאורה החדישות שלנו וליהנות מאיכות שמע ברמה גבוהה כך שכל משתתפי הכנס יוכלו לשמוע את התכנים המועברים במהלכו.

תנו לנו לעבוד בשבילכם!

הפקה של כנסים במרכז ובכלל, דורשת הרבה מאוד השקעה ובעיקר של זמן. אנו מודעים לכך שאתם ודאי אנשים עסוקים מאוד ולכן אנו מציעים לכם להעביר את עבודת ההפקה אלינו! הכוונה היא לכך, שאתם תגידו לנו מה אתם רוצים שיהיה בכנס ואנחנו נעשה הכל כדי להגשים את החלום. לדוגמה, אם אתם רוצים להזמין אמן אורח, אנחנו ניצור אתו קשר ונדאג למלא את הדרישות שלו. כמו כן, במידה ואתם מעוניינים בתפריט מסוים, אנחנו נדאג לספק את המאכלים הרצויים לכם להנאת המשתתפים.

  • שמים את הכנסים במרכז

    שמים את הכנסים במרכז ! מחפשים מקום לעשות בו אירוע עסקי ? אולם כנסים במרכז הארץ ? לנו יש את כל מה שאתם צריכים! למה בכלל לעשות כנסים? הכנסים הם דרך נפלאה לפתח ולקדם

  • אירועים עסקיים בסאנסט

    אירועים עסקיים עד 1200 אורחים מרכז הכנסים והקונגרסים Sunset Hall מציע לכם שירות רחב יריעה, שיאפשר לכם להפיק את האירוע העסקי המושלם במינימום עבודה מצדכם! האולם והמתחם מתחם ה-Sunset Hall מתאים לאירועים של עד

  • חתונה אל מול השקיעה

    חתונה אל מול השקיעה אירוע של פעם בחיים אירוע החתונה הוא אירוע של פעם בחיים וזה רק אחד מהדברים שהופכים אותו למרגש כל כך. דבר ייחודי נוסף של אירוע חתונה הוא, שזוהי ההזדמנות של