הסיפור שלנו

חלמנו על מקום שבו אנשים יגשימו את משאלותיהם ויזכו לחגוג אירוע מהחלומות, מקום שבו שוקעת השמש, מקום שבו נוף הים התיכון נגלה לעיניך, מקום שמשלב בין עיצוב שיקי וחדשני לטכנולוגיות פירוטכניות מהחדישות בתחום, מקום שהחוויה הקולינארית עולה על כל דימיון,
המקום בו חלומות מתגשמים, SUNSET.

מתחם האירועים היוקרתי סאנסט מתפרש על פני 1,450 מ"ר המחולקים בצורה מדויקת וביניהם: מרפסת רחבת ידיים הצופה במרחק של מטרים מן קו המים של ים התיכון, אולם מרווח בעל עיצוב שיקי ומודרני המכיל עד כ-1,200 אורחים המאובזר בטכנולוגיות תאורה והגברה מהחדישות ביותר וחדר אירוח פרטי לחוגגי האירוע.

SUNSET נמצא במיקום מרכזי ובעל חניה תת קרקעית המאפשרת הגעה נוחה וחניה קרובה שממנה המעלית תאפשר לאורחים כניסה ישירה ונגישה אל המתחם היוקרתי. השילוב בין חומרי גלם איכותיים וצוות קולינארי בעל דימיון ויצירתיות נותנת חוויה קולינארית שמגרה את כל החושים. צוות מקצועי ומיומן העומד לרשותכם לכל אורך הדרך שתפקידו היחידי – להגשים לכם את החלום.

אז אם גם אתם חולמים על אירוע מהחלומות, תהיו בטוחים שאנחנו נגשים לכם אותו.

המטבח שלנו

אנשי הקולינריה של סאנסט הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בישראל. כל אירוע יכול ליהנות ממבחר עצום של מנות מכל הסוגים אשר יותאמו בצורה פרטנית לסוג האירוע, לאופי האורחים ולהעדפות שלכם, המארחים.
הכול מכוון למטרה אחת ברורה וחשובה: להפוך את האירוע שלכם לחלום קולינארי ולספק לאורחים הנאה מירבית.

סגירת תפריט