אירועים עסקיים באולם אירועים במרכז עד 1200 אורחים ומול הים

סאנסט הול

במתחם האירועים העסקיים שלנו ניתן לבצע את כל סוגי האירועים. אנו מאמינים כי האירוע הוא תהליך ואנו מלווים אתכם בו משלב המחשבה ועד שאחרון האורחים מנופף לשלום. בשנים האחרונות גברה החשיבות של עריכת אירוע עסקי למען גיבוש העובדים, העברת מידע, ביצוע מפגשי מינגלינג ושיתוף בין בעלי מידע שונים לחיזוק מעגל העסקים של החברה.

מתחם האירועים היוקרתי סאנסט מתפרש על פני 1,450 מ"ר המחולקים בצורה מדויקת וביניהם: מרפסת רחבת ידיים הצופה במרחק של מטרים מן קו המים של ים התיכון, אולם מרווח בעל עיצוב שיקי ומודרני המכיל עד כ-1,200 אורחים המאובזר בטכנולוגיות תאורה והגברה מהחדישות ביותר וחדר אירוח פרטי לחוגגי האירוע.

SUNSET נמצא במיקום מרכזי ובעל חניה תת קרקעית המאפשרת הגעה נוחה וחניה קרובה שממנה המעלית תאפשר לאורחים כניסה ישירה ונגישה אל המתחם היוקרתי. את האירועים העסקיים שלכם ניתן לערוך בסידור ישיבה בהתאם רצונכם: אירוע עסקי בישיבת תיאטרון, אירוע עסקי עם הסתובבויות בקוקטייל וכן אירוע עסקי בישיבה מסביב לשולחנות.
האירוע העסקי הוא שלכם, ואנחנו פה רק בכדי לשרת את האירוע העסקי שלכם !

צרו קשר ושריינו תאריך לאירוע שלכם
צלצלו עכשיו

סוגי אירועים עסקיים :

✓ כנסים וימי עיון ✓ הדרכות ✓ השקות מוצר ✓ ערב חברה ✓ מסיבות חברה ✓ וועידות ✓ תערוכות

הורידו PDF – מצגת לאירוע עסקי

מפרטים טכניים :

✓ גובה אולם 6.2 מ' ✓ שטח אולם 1443 מ"ר בחלל אחד פתוח ✓ כמות מקסימלית 1,200 אורחים ✓ האולם מאובזר במערכות תאורה והגברה חדישות ✓ האולם מאובזר במקרנים ומסכים בגודל של כ-3 מטרים ✓ ישנם וילונות החשכה.

מבנה האולם בעל גישה נוחה לרכבים לפריקת ציוד ישירות בשטח המתחם. גודלו של האולם מאפשר כניסת כלי רכב לתערוכות באמצעות דלתות מיוחדות שטח המרפסת: 757 מ"ר קו ראשון לנוף הים התיכון. ישנו חניון תת קרקעי ל-600 רכבים, עם נגישות מלאה למתחם ללא עלות.

כמה פרטים שאתם חייבים

לדעת עלינו

אולם אירועים מפואר

מתחם אירועים מהגדולים והמפוארים בישראל לכנסים ואירועים פרטיים.

רשימת משימות לפני אירוע מיוחד

רישיון עסק בתוקף חניה ל 600 רכבים מתחם מונגש קרוב לצירי תנועה

תפריט שף באולם אירועים

תפריט שף יוקרתי ועשיר בנגיעות קולינריות ממטבחים שונים מכל העולם.